Popraw swoje zdrowie i pomóż poprawić zdrowie innym

Kim jestem

Mateusz Bućko

Nazywam się Mateusz i zajmuję się pomaganiem innym jak zadbać o swoje zdrowie. W wolnym czasie zajmuję się sportem oraz graniem na perkusji. 

Prowadzę stronę internetową na temat zdrowia oraz jestem autorem książki „2 kroki treningowe na szybsze i trwalsze efekty”, w której pokazuję, jak ważne jest dbanie o siebie w sporcie, jakie to niesie ze sobą korzyści i jak w łatwy sposób o to zdrowie dbać.

Popraw swoje finanse

W życiu ogromne znaczenie mają odpowiednie wartości. Ogromne znaczenie u mnie pełni Bóg, rodzina, przyjaciele, zdrowie, pasja. Do pełni szczęścia potrzebne są również pieniądze. W obecnym świecie bez nich ciężko jest nam spełniać swoje marzenia, a nawet zadbać o najważniejsze potrzeby swoje i swoich bliskich. Jeśli chciałbyś zadbać o swoje zdrowie i zacząć zarabiać na pokazywaniu innym jak o nie dbać, skontaktuj się ze mną.

Ile muszę poświęcić na to czasu i na jakie mogę liczyć zarobki?

Nie masz żadnych norm, w których musisz się wyrobić. Samemu ustalasz, ile chcesz poświęcić na to czasu. Możesz poświęcać na to kilkanaście minut w tygodniu czy również kilkanaście godzin dziennie. Zarobki są uzależnione od czasu, ile go poświęcisz. Możesz dorobić sobie w miesiącu kilkanaście złotych, jak i również kilkadziesiąt tysięcy złotych i takie wyniki nie są niczym nadzwyczajnym dla osób poświęcających na to czas.

Czy mam liczyć się z kosztami i jaka jest forma wynagrodzenia?

Nie ponosisz, żadnych kosztów. Potrzebujesz mieć jedynie komputer lub telefon z dostępem do internetu oraz musisz być pełnoletni. Najważniejsze są chęci i trochę wolnego czasu. Otrzymane wynagrodzenie możesz otrzymywać w dwóch dogodnych dla Ciebie formach:
– jako osoba fizyczna (umowa o dzieło)
– jako przedsiębiorca (jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka, itd.).

Zalety biznesu

Ten model biznesowy pozwala stworzyć swój własny biznes. Nie potrzebujesz żadnych środków finansowych ani nawet doświadczenia, aby zacząć. Praca w tym modelu biznesowym pozwala osiągnąć wolność finansową, gdzie w zwykłej pracy zyski są ograniczone. Dzięki temu, że do pracy będzie Ci potrzebne jedynie telefon lub laptop z dostępem do internetu, możesz pracować z każdego miejsca na ziemi. Sam decydujesz, w jakich godzinach pracujesz. Nie jest to praca w callcenter, więc nie musisz dzwonić do innych ludzi. Dostaniesz ode mnie pełne wsparcie oraz wszystkie narzędzia, dzięki którymi będziesz mógł skutecznie działać w tym biznesie.

Czy jest to dla mnie?

Jeśli interesuje Cię temat dbania o zdrowie i chciałbyś spróbować, pracować przez pomaganie innym, napisz do mnie. Odezwę się w najbliższym czasie. Otrzymasz wszystkie szczegóły oraz odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tego biznesu.

Więcej informacji i kontakt

Kontaktując się ze mną, nie tylko otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące firmy, dostęp do szkoleń, mojego wsparcia w poprawie Twojego zdrowia i pokazywania jak przekazywać tę wiedzę dalej, ale również zdradzę Ci swoje sposoby do skutecznego działania w biznesie. Pomogę ułożyć Ci indywidualną strategię, która da Ci najszybsze efekty. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookies) umieszczanych w Twojej przeglądarce.

Polityka Prywatności i Cookes

Copyright © zdrowytrening.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

×

Koszyk