Buduj swoją formę stawiając na zdrowie i efekty!

Zobacz jak łatwiej osiągać efekty dzięki prawidłowym nawodnieniu i odpowiedniej regeneracji.

To nie jest kolejny plan treningowy

Nie koncentruj się od razu na celach jakim jest schudnięcie lub zbudowanie tkanki mięśniowej. Postaw na pierwszym miejscu na zdrowie. Efekty przyjdą jeszcze szybciej, łatwiej i co jest równie ważne, z minimalnym skutkiem wystąpienia kontuzji.

Jest pełno dobrych informacji o tym jak trenować i się odżywiać, ale niedużo osób poświęca uwagę nawodnieniu i regeneracji. Dlatego napisałem e-book w którym nie dowiesz się jak zadbać o technikę, czy układać plan treningowy.

Ma to oczywiście ogromne znaczenie, jednocześnie większość osób koncentruje się wyłącznie na tym, ograniczając swoje efekty. To, co mi pomogło i czym chcę się podzielić, to całościowe podejście do treningu. Takie rozwiązanie pomoże Ci zaoszczędzić dużo czasu i frustracji w budowaniu Twojej formy.

Kim jestem?

Jestem Mateusz 🙂 Na co dzień  zajmuję się sportem oraz muzyką.

Prowadzę stronę na temat zdrowia, treningów, odżywiania w której chcę zachęcać, aby w tym wszystkim zwracać uwagę na swoje zdrowie.

Dużo osób trenując swoją formę, patrzy wyłącznie na sam trening i dietę. To jest bardzo potrzebne, ale to nie wystarczy do skutecznej poprawy formy. Mięśnie nie rosną w czasie treningu lub w czasie jedzenia posiłków, tylko podczas regeneracji. Gdy nie jest ona zapewniona, mięśnie nie zdołają się w pełni zregenerować. 

Natomiast bez odpowiedniego nawodnienia, dieta nie będzie skutecznie się przyswajać. Jedną z funkcji wody to transport substancji odżywczych z pożywienia do komórek. Dlatego nawodnienie jest tak bardzo istotne.

Co da Tobie odpowiednie nawodnienie i regeneracja?

• Bądź silniejszy

Badania pokazują lepsze wyniki siłowe u osób, które są dobrze nawodnione oraz zregenerowane aż o 10% i 20%. Regeneracja i nawodnienie są bardzo prostymi rzeczami i przez to często pomijanymi. Mają one bardzo ogromny wpływ na Twoją formę. Gdy połączysz te dwa kroki z odpowiednią dietą i treningiem, będziesz budował swoją siłę znacznie szybciej.

• Szybciej buduj tkankę mięśniową

Mięśnie nie budują się w czasie treningu, czy w trakcie spożywania posiłków. Ich wzrost pojawia się w czasie regeneracji. Mięśnie mają zawartą w sobie aż 75% wody. Podejmując odpowiednie kroki, szybciej zdobywamy wymarzoną formę, ponieważ stwarzamy mu do tego warunki. Gdy organizm ma dostęp do odpowiedniej ilości regeneracji i wody, może skuteczniej budować mięśnie.

• Trać szybciej, łatwiej i skuteczniej zbędne kilogramy

Odpowiednia regeneracja i prawidłowe nawodnienie również pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Często mylimy pragnienie z głodem. Gdy zadbamy o odpowiednie nawodnienie, rzadziej czujemy się głodni. W wodzie rozpuszcza się aż 80% toksyn. Spożywając wodę w prawidłowy sposób, ułatwiamy naszemu ciału pozbywać się zbędnych kilogramów. Dodatkowo woda pełni funkcję transportowania składników odżywczych. Gdy nie będziemy się nawadniać, nasze przyswajanie składników będzie gorsze. Również przyswajanie białka będzie słabsze, które jest głównym budulcem mięśni.

• Wzmocnij swoją odporność i ciesz się zdrowiem

Skutki braku odpowiedniej regeneracji i nawodnienia prowadzi do osłabienia organizmu i chorób. Pojawić się mogą takie dolegliwości jak: pogorszenie jakości skóry, zaparcia, obniżenie koncentracji, nadciśnienie, bóle stawów, spadek wydolności fizycznej, zmęczenie, rozdrażnienie, bóle brzucha i wiele innych. Mając jakąś dolegliwość, organizm próbuje ją zwalczyć i na tym się koncentruje. Nie koncentruje się na budowaniu formy, ponieważ nie jest to dla niego priorytetem. Gdy zadbasz o odpowiednie nawodnienie i regenerację, organizm nie będzie musiał się mierzyć z dolegliwościami i będzie mógł się bardziej skoncentrować na budowaniu sylwetki.

• Bądź pełen energii i pozbądź się senności

W e-booku nie znajdziesz tylko informacji o nawodnieniu i regeneracji. Znajduje się w nim więcej informacji o „zdrowym treningu”. Aktywność fizyczna daje nam znacznie więcej korzyści niż tylko budowaniu sylwetki. Poza formą zdobądź więcej energii i poznaj jej wszystkie zalety.

• Poznaj szereg wskazówek dotyczących zdrowia

Bądź świadomym dbania o swoje zdrowie i czerp z tego korzyści. Poza wiedzą o prawidłowej regeneracji i odpowiednim nawodnieniu dowiedz się m.in. o toksynach, minerałach, suplementacji, antyoksydantach. Wyrabianie prostych, zdrowych nawyków, daje dużą poprawę zdrowia. Zobacz, jakie to jest łatwe!

Dla kogo?

Materiał jest dla każdej osoby, dla której temat zdrowia jest ważny. Pokazuje on jak w łatwy sposób osiągnąć silne zdrowie. Jest one potrzebne każdej osobie, niezależnie czy jest ona sportowcem, czy też nie. Dlatego ten e-book jest idealny dla każdego. Wiedza w niej zawarta nie tylko pokazuje jak mieć lepszy trening i mieć szybsze i trwalsze efekty, ale również jak zdobyć więcej energii. 

Zadbaj o swoje zdrowie

Odbierz darmowy fragment

Jak odpowiednie nawodnienie i prawidłowa regeneracja wpłyneła na moją sylwetkę?

Moje zdjęcie przed

Największym skutkiem prawidłowego nawodniana, było u mnie pozbycie się bólów brzucha. Był to dość uporczywy problem, który w bardzo utrudniał normalne funkcjonowanie. Dowiedziałem się, jak bardzo rozwiązanie tego problemu zależało od dobrego nawodnienia. Jest tak, ponieważ woda działa na wszystkie narządy i układy w organizmie.

  • Poza pozbyciem się tego problemu zyskałem więcej energii w ciągu dnia.
  • Łatwiej jest mi kontrolować wagę.
  • Rzadziej czuję się głodny.
  • Czuję się bardziej pobudzony.
  • Łatwiej jest mi budować mięśnie.

Odpowiednie nawodnienie oraz prawidłowa regeneracja w znaczący sposób wpłynęła na moje zdrowie. Mając dobre zdrowie, mogę się cieszyć silnym organizmem i mogę trenować lepiej, szybciej osiągając swoje cele. Zadbanie o regenerację i nawodnienie nie tylko wpłynęło na lepszy trening, ale również na lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia.

Zbuduj swoją sylwetkę w szybszy i zdrowszy dla Twojego organizmu sposób.

Otrzymaj ebooka, który pokaże Ci, dlaczego nawadnianie i regeneracja są tak ważne dla Twojego zdrowia w promocyjnej cenie tylko 39,99 zł.

39,99 zł